HFC -Hintfilmcenneti-Hint film Cenneti-Online Hint Filmi izle-Hint Film-Bollywood Filmi-Türkçe Altyazılı Hint Filmi-Hintçe Film-Türkçe Hint Filmi-Hint Dizileri - hint film cənnət - Hint Filmleri

Tüm dünya genelinde oldukça çok beğeni ile izlenen Rang Rasiya hint dizisinde, genç bir köy kızı olan Parvati (Sanaya Irani) ve Sınır güvenlik kuvvetleri subayı olan Rudra (Ashish Sharma)’nın aşk hikayesi anlatılmaktadır. Yoğun nefret ateşinin körüklenmesiyle Paro ve Rudra bir araya gelmişlerdir. Rang Rasiya dizisi kurak arazilerde Jaisalmer ve Jodpur tepelerinde geçmektedir.

Rudra: Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayıdır. Rudra için görev din gibidir. Rudra disiplin düşkünü amansız ve insafsız bir subaydır. Zor bir çocukluk geçiren ve 12 yaşındayken annesinin, onu ve babasını terk etmesiyle büyük bir duygu çöküntüsü yaşayan Rudra’nın kadınlara ve ilişkilere karşı genç yaşda inancını kaybetmiştir. Rudra’nın hayatında duygun, aşkın, sevginin yeri yoktur. Rudra’ya göre aşk, bir güzellik büyüsüdür ve bu büyüye yakalanmamak gerekir. Rudra’nın tek aşkı işidir.
Paro ise güvenlik güçleri tarafından yürütülen bir operasyonda hem annesini hemde babasını kaybetmiş, küçük yaşda büyük bir acı yaşamış fakat yaşadıklarına inat hayata olumlu bakan bir gün onu sevebilecek birinin hayalini kurarak yaşamaktadır. Rudra’nın aksine Paro sevgi, umut ve güzelliğe inanan biridir.
Rang Rasiya dizisi bir otobüs saldırısı ile başlar. Paro’nun anne ve babası sınır güvenlik kuvvetlerinin otobüse düzenledikleri saldırı sonucu hayatlarını kaybeder. Paro için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır çünkü artık yalnızdır. Paro ve Rudra ilk defa bindikleri otobüslerin yan yana gelmesiyle karşılaşırlar. Paro bütün sevimliliği ile Rudra’ya bakar ancak Rudra tahmin edeceğiniz üzere umursamaz. Paro ona oyuncak bebeğini vermek ister. Rudra yine haliyle yine umursamaz. Paro oyuncak bebeğini Rudra’ya fırlatır. Bu olay Rudra’nın ilgisini çeker :) İşte o an ilk defa birbirlerine bakarlar. Paro’nun otobüsü hareket eder ve Rudra, Paro’nun gidişini seyreder.
Aradan 15 sene geçer. Paro büyümüş çok güzel bir genç kız olmuştur. Artık evlenme çağındandır. Rudra, Sınır Güvenlik kuvvetleri Subayı olmuştur ve askerlerin korkulu rüyasıdır.
Birpur, sınırlar arasında kalan küçük bir köydür ve her yıl görkemli düğünler yapılır. Yine böyle bir düğünde, Paro’nun düğününde yasa dışı silah kaçakçılığını arştırmak için Rudra görevlendirilir. Bu olay sonucunda Paro’nun hayatı darmadağın olur. Dizi Rudra ve Paro’nun güçlü tutkulu ve nefret dolu aşk hikayesini anlatacaktır.

Hindistan ve hint dizi sektöründe sürekli güncel ve hd kalitede kesintisiz izleme keyfini website ve uygulamamızda yaşatıyoruz

hint film izle,Hint Dizi izle,hint filmleri,hint dizileri,hint filmi izle,hint filmi,Hint Magazin,en iyi hint dizileri,hint dizi izle 2018,hint dizileri izle türkçe altyazılı,Shah rukh khan filmleri,Aamir khan filmleri,

Sitemap,RSS,Kore Dizi izle,