HFC -Hintfilmcenneti-Hint film Cenneti-Online Hint Filmi izle-Hint Film-Bollywood Filmi-Türkçe Altyazılı Hint Filmi-Hintçe Film-Türkçe Hint Filmi-Hint Dizileri - hint film cənnət - Hint Filmleri

NAAGİN = नागिन 2  / 2. SezonShivanya ve Ritik, altı ay erken olmasına rağmen  sağlıklı bir kız bebeği olan Shivangi'yi dünyaya getirir.

Neredeyse 25 yıl sonra, dul bir Shivanya, Shivangi'nin bir Ichchadari Naagin olmasını istemiyor. Dolayısıyla, Shivangi'yi 25 yaşından önce evlenmesini söyleyen bir Guruji'den istiyor. Ruchika'nın (eski adı Sesha) nişanlısı ve Yamini'nin büyük yeğeni olan Rocky Nikhanj, Shivangi'ye düşüyor. Rocky'nin Yamini ile olan ilişkisinden habersiz olan Shivanya, kızıyla evlenmesi için hazırlanıyor. Bu arada, Ruchika tekrar Mahishmati Krallığı'nı serbest bırakarak, 25 yıl önce Yamini'yi dirilten Kraliçe Avantika'nın Naagmani'yi elde etmesinde yararlı olacağı umuduyla geri dönüyor.

Düğünün yapıldığı gün Yamini'nin çetesi Shivangi'nin ailesini  ve Shivanya'yı öldürür. 

Guruji, Shivanya'nın geçmiş yaşamı hakkında kaçan Shivangi'yi bilgilendirir. Shivangi, Shivanya'nın katillerini Rocky olduğuna inanıyor ve intikam almak için yemin ediyor. Shivagi 25 yaşındadır ve Gurujiyi dönüştürmek için üç kelimeyi (Rudra, Shesh, Shivanya) okumasını söylüyor.

Yamini gelinin yerini alır ve Shivangi Rocky ile evlenir. Ruchika önce kızgın olmasına rağmen Naagmani'nin evliliğini kabul eder.

Shivagi Avantika'yı öldürmek ister fakat başaramaz kocası Vikram'ı öldürür. Rocky ölen Vikram'ı onun ne olduğunu bilmeden giyer ve Shivagi'yi gerçekten katil olduğuna inanmaya yönlendirir.

 

NAAGİN = नागिन 3  / 3. Sezon


Shivangi, babasının ve kocasının neden cinayeti çizerek ona ihanet ettiğini anlamadan ölür. Ancak, intikam için geri dönmek için yemin eder.

Başka bir Haveli olan Ruhi'de - bir başka Naagin, yüz yıllık bir kefaretin ardından şekil değiştirebilme yeteneğini kazanmış, sevgilisi Vikrant'la ay ışığı altında çok beklenen birliklerinin tadını çıkarır. Bununla birlikte, iş dünyasının lideri Andy Sehgal'ın, Yuvi ve Adi'nin Yuvi'nin arkadaşları Rehaan, Daksh, RJ (Yuvi'nin kayınbiraderi) ve Karan'la (Yuvi'nin aile yöneticisi) birliktelikleri şımardı.

Sarhoş bir durumdalar, Ruhi ile yanıltmak ve ona tecavüz etmeye teşebbüs ederken, Vikrant yılan formunu onları korkutmak için alır, ama ajitasyona uğramış bir Adi, anın sıcağında ölen Vikrant'ı vuruyor.

Ruhi, sevgilisinin ölümünden üç cinayeti (Yuvi, Adi, Rehaan, Karan, RJ, Daksh) ve Pratham, Gultu (Yuvi'nin arkadaşı), Anu (Rehaan'ın kızkardeşi) ve Mahir (Yuvi'nin abisi) ile birlikte sevgilisinin ölümünün öcünü almayı kabul eder. / Adi ve Pratham'ın üvey kardeşi). Shivji'nin nimetleriyle, Ruhi bir ritüel gerçekleştirir ve cildini çıkarır, intikam almak için yeni bir yüz edinir.

Hindistan ve hint dizi sektöründe sürekli güncel ve hd kalitede kesintisiz izleme keyfini website ve uygulamamızda yaşatıyoruz

hint film izle, Hint Dizi izle, hint filmleri, hint dizileri, hint filmi izle, hint filmi, Hint Magazin, en iyi hint dizileri, hint dizi izle 2018, hint dizileri izle türkçe altyazılı, Shah rukh khan filmleri, Aamir khan filmleri,

Sitemap, RSS, Kore Dizi izle,